Ako to funguje

Princíp účinku je jednoduchý a vychádza z elementárnej fyziky. Molekula vody sa javí ako elektricky nabitá. Vďaka tomu, nie je problém usmerniť jej pohyb vhodným energetickým poľom. Už obyčajné elektrostatické pole dokáže meniť pohyb vody (dokázateľné jednoduchým experimentom).
Názornú ukážku si môžete pozrieť TU. 
Rôzne energetické polia sú v prirodzenej forme prítomné na každom mieste. Je výhodné a praktické, použiť tento bezplatný zdroj. Technikom z firmy Oeko-Dry sa podarilo po mnohých pokusoch a testoch zostrojiť zariadenie (prístroj Oeko-Dry), ktoré vytvára okolo seba do určitej vzdialenosti polarizovaný energetický vír, v smere pravotočivej špirály, pričom si energiu čerpá z prirodzených energetických polí, ktoré sa nachádzajú všade okolo nás. Tento polarizovaný energetický vír je nastavený presne tak, aby pôsobil proti kapilárnej vzlínavosti. Inak povedané, proces vzlínania je zastavený v  každom múre objektu, bez ohľadu na to, či je pod úrovňou terénu, nad úrovňou terénu a bez ohľadu na to, aký stavebný materiál bol použitý. Energetický vír vytvorený prístrojom Oeko-Dry pôsobí na molekuly vody tak, že usmerňuje ich pohyb, aby nemohli vzlínať v kapilárach múrov.

Prístroj Oeko-Dry, Nitrianska štátna galéria,                            Účinok systému Oeko-Dry:

Župný dom:

        

Technické údaje prístroja Oeko-Dry:

priemer:    cca 30 cm

výška:      cca 11 cm

Energetické napájanie:

prirodzené energetické polia Zeme a voľná energia

Podľa veľkosti objektu sa tvar, veľkosť a účinný dosah prístroja Oeko-Drym líšia. Prístroj Oeko-Dry v základnej akčnej cene má iný tvar a veľkosť, ako na obrázku vyššie.

 

0911 717 767        info@bauexsro.sk